Watch Běla a malý čaroděj online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 121 Czech and foreign TV Stations live and 30 days back. %ACTION_VETA Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 189 Kč !
Běla a malý čaroděj
  Watch 1545 movies and 121 stations without commitments
Genre:
Pohádka, Dětem, Animovaný
Directed by:
Pavel Kubant
Starring:
Viktor Preiss
Country:
Česká republika
Year:
1996
Description:
Sedmidílný původní televizní seriál o setkání děvčátka Běly s podivuhodným Malým čarodějem otevírá svět dětské fantazie a dobrodružství. Společně s Malým čarodějem se Běla sveze na strašidelném kolotoči, setká se s malými bílými slony i se vzácným jednorožcem. Kouzla Malého čaroděje Bělu přenesou mezi piráty, rytíře i alchymisty. A všude tam Běla poznává, že v pohádce, stejně jako v obyčejném životě je důležitá odvaha, dobrá vůle a čisté srdce. Pohádkový seriál "Běla a Malý čaroděj" napsala Kateřina Krejčí. Režisér Pavel Kubant přizval ke spolupráci na seriálu zkušenou a světově uznávanou ilustrátorku dětských knih Markétu Prachatickou. Ta v desítkách kreseb a kresebných studií vytvořila zvláštní, poetický svět, ve kterém se skutečnost prolíná s fantazií.

Similar programs

Discover a new dimension of watching TV. With Lepší.TV , you can watch 121 online TV channels live or up to 30 days retroactively.
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland