Watch Jake i piraci z Nibylandii online

Přehrajte si Jake i piraci z Nibylandii online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 7.01 € měsíčně.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, fantasy, rodinný Jake i piraci z Nibylandii na Puls 2!
  Sledovat Jake i piraci z Nibylandii online
Genre:
animovaný, dobrodružný, fantasy, rodinný
Directed by:
Jeff Gordon, Howy Parkins, Mickey Corcoran, Don Gillies, Broni Likomanov
Starring:
David Arquette (Skully), Corey Burton (Captain Hook / ...), Jeff Bennett (pan Smee / ...), Loren Hoskins (Sharky / ...), Madison Pettisová (Izzy), Jonathan Morgan Heit (Cubby)
Country:
USA
Year:
2011
Description:
Vydejte se na dobrodružnou výpravu při březích země Nezemě. Společně s Jakem, Izzy a Cubbym, jejich kamarádem papouškem jménem Skully a spolehlivou lodí Bucky projdete močály a dostanete se do kouzelné džungle, budete řešit pirátské potíže a hledat ztracený poklad. Ale pozor na kapitána Hooka! Ten si totiž se svým věrným pomocníkem Smeem stále brousí zuby na dětský poklad, takže bude potřeba bezvadné spolupráce, lstivých nápadů a trošku kouzelného prášku, aby ho naši hrdinové přemohli.
Score:
56 %
Watch on:
Puls 2 Puls 2 Archív a všechna videa pořadů televize Puls 2 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S goNET.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski