Watch Po stopách Marca Pola online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 125 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč per month without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !
Documentary Po stopách Marca Pola
  Watch 1552 movies and 125 stations at 1 Kč and without commitment
Genre:
Documentary, Travel
Country:
Germany
Year:
2011
Description:
Bradley Mayhew se živí cestováním a píše turistické průvodce, hlavně o Asii. Nyní se rozhodl pro dobrodružství a pokusí se o rekonstrukci cesty, kterou podnikl Marco Polo. Bradley vyhledá v Benátkách rodný dům Marca Pola, zjišťuje více o jeho životě a vybaven knihou popisující trasy Marca Pola se vydává na cestu. První zastávkou je město Acre, které se dnes nachází na území Izraele a na tomto místě vstoupil poprvé Marco Polo na asijskou půdu. Bradley pokračuje z Acre vlakem do Jeruzaléma, neboť Marco s otcem do Jeruzaléma na své cestě také zavítali, aby vyzvedli posvátný olej pro čínského císaře. Marco Polo s otcem se z Jeruzaléma vydali nejspíše na člunu, což je dnes nemožné kvůli válečným konfliktům, a Bradley pokračuje v cestě autobusem. V Sýrii je Bradley doprovázen studentem anglické literatury zvaným Santiago a navštíví jedno z nejstarších měst světa Aleppo, které je pověstným obchodním centrem

Similar documents

Discover a new dimension of watching TV. With Lepší.TV , you can watch 125 online TV channels live or up to 30 days retroactively.
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia