Watch Šifry a konspirace online

Sledujte Šifry a konspirace online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 98 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online historický Šifry a konspirace na Prima ZOOM!
  Sledovat Šifry a konspirace online
Genre:
historický
Directed by:
Sam Dolan
Starring:
Dan Nachtrab (komentátor), Steve Brown (Dr. Carl Pfeffer), Kelly McCracken (Sid Gottlieb), Hanna Oldenburg (French žena), Christopher Wolert (Frank Olsen)
Country:
USA
Year:
2015
Description:
Pořad Kódy a spiknutí zkoumá neznámé tajné příběhy, které se skrývají za nejvěhlasnějšími místy světa, průlomovými vynálezy a vlivnými lidmi. Jsou to fakta, o kterých ví jen málokdo, jsou to velice důležité podrobnosti, které tradiční historie ignoruje, skutečná fakta minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Série by mohla být shrnuta jako nahlédnutí do složky "Víc než přísně tajné". Vyzývá nás stát se detektivy a s velkým zaujetím prozkoumat tajemství historie světa, která se týkají tajných společenství, průlomových vynálezů a nejvěhlasnějších věcí, míst a lidí.
Score:
72 %
Watch on:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Similar documents

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski