Watch movie Albert online

Přehrajte si film Albert HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online drama Albert na STV2!
  Sledovat Albert online
Genre:
drama
Directed by:
František Vláčil
Starring:
Jaroslav Filip (Albert), Jan Kačer (Delešov), Peter Debnár (Zachar), Jiří Práger (mladý Aristocrat), Jiří Menzel (úředník), Ivan Romančík (Petrov)
Country:
Československo
Year:
1985
Description:
Jednu z méně známých Tolstého povídek převedl pro Slovenskou televizi František Vláčil. Vypráví v ní o kdysi váženém prvním houslistovi petrohradské opery, který však skončil jako alkoholu propadlá troska. Přesto mu bývalá sláva dovoluje vtírat se do aristokratických salónů, kde je trpěn coby blouznivý pobuda. Když se však jeden kultivovaný mecenáš pokusí nešťastníka vrátí zpět do světa umění, narazí na jeho sílící odpor. Vláčil se soustředil především na postižení dvojznačných lidských povah, v nichž dřímají sebezáhubné běsy, vedle střídmé, někdy až jakoby náznakové inscenační složky se opírá především o herecké ztvárnění.
Score:
77 %
Watch on:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski