Watch movie Bažanti idú do boja online

Přehrajte si film Bažanti idú do boja online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1146 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online komedie Bažanti idú do boja na !
  Trailer k filmu Bažanti idú do boja   Sledovat Bažanti idú do boja online
Genre:
komedie
Directed by:
Claude Zidi
Starring:
Jean-Guy Fechner (Jean-Guy), Gérard Filipelli (Phil), Gérard Rinaldi (Gérard), Jean Sarrus (Jean), Jacques Seiler (Bellec), Marisa Merliniová (Paulette Brugnonová)
Country:
Francie, Itálie, Německo
Year:
1974
Description:
Tento film má všechno, co by měli

Čtyři dlouhovlasí mladíci, kteří se tak rádi baví, poflakují a dělají si ze všeho legraci, musí narukovat. A padne kosa na kámen. Nejen že si musí ostříhat své vlasy, ale především se musí podřídit vojenské disciplině a záludnému seržantovi, pro kterého je vojna vším. Okamžitě rozezná svou oběť, žádná šikana mu na ně není dost pokořující a žádný trest dost přísný. Za každý přestupek musí odbojná čtyřka do vězení. To ovšem seržant netuší, s kým má tu čest a také, že na každého jednou dojde.
Score:
68 %

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski