Watch movie Bláznova kronika online

Přehrajte si film Bláznova kronika online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1121 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, komedie, dobrodružný Bláznova kronika na !
  Trailer k filmu Bláznova kronika   Sledovat Bláznova kronika online
Genre:
dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, komedie, dobrodružný
Directed by:
Karel Zeman
Starring:
Petr Kostka (Petr), Emília Vášáryová (Lenka), Miroslav Holub (Matěj), Karel Effa (Varga), Valentina Thielová (komtesa Veronika), Josef Haukvič (císařský mušketýr)
Country:
Československo
Year:
1964
Description:
Nezkušený voják Petr Kostka se protlouká slavnými i zapomenutými bojišti třicetileté války.

Příběh se odehrává v době třicetileté války, kdy jsou Čechy rozděleny do dvou táborů - habsburského a dánského. Když verbíři hledají nové vojáky, v jejich síti skončí i vesnický mládenec Petr. Dostane vojenský kabát, ale povede se mu utéct. Spolu s královským verbířem Matějem však padne do zajetí císařského vojska... Karel Zeman použil v tomto snímku technik animovaného i hraného filmu, které ve specifickém spojení vytvořily novou kvalitu, rukopis, který je nezaměnitelný a který okouzluje diváky i dnes.
Score:
71 %

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski