Film Čekání na Patrika

Watch movie
Čekání na Patrika
online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 135 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Movie information

Čekání na Patrika je druhým celovečerním snímkem Petra Tučka po úspěšném debutu Copak je to za vojáka. Neexistující titulní postavu si vymyslela jedna z dívčích hrdinek filmu, studentka textilní průmyslovky Helenka. Je to postava "muže s velkým M", kterého jí závidí všechny kamarádky. Na třech spolužačkách zachytil autor různé typy mladých dívek: snivou a zamindrákovanou Helenku, která se brání svým komplexům vymyšleným milencem, její realističtější přítelkyni Zuzku, která by sice také dala přednost vysněnému Patrikovi, ale nakonec bude patrně šťastna s méně ideálním Honzou, a vulgární "nymfomanku" Sylvu, která jako motýl přelétá od jednoho milence k druhému, aby nakonec jako jediná čekala na vysněného Patrika...

Genre: Comedy, Family
Directed by: Petr Tucek
Starring: Miroslava Plestilová (Zuzka), Šárka Marková (Helenka), Monika Kvasnicková (Sylva), Jiří Pomeje (Honza), Magda Kutková (Majka), Hana Czivišová (Hana)
Screenplay: Petr Tucek
Country: Czechoslovakia
Year: 1988
Score: 43 %
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia