Watch movie Das Tagebuch der Anne Frank online

Přehrajte si film Das Tagebuch der Anne Frank online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1153 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online drama Das Tagebuch der Anne Frank na !
  Sledovat Das Tagebuch der Anne Frank online
Genre:
drama
Directed by:
Hans Steinbichler
Starring:
Lea van Acken (Anne Franková), Martina Gedecková (Edith Frank), Ulrich Noethen (Otto Frank), Stella Kunkatová (Margot Franková), André Jung (Hans van Daan), Margarita Broichová (Petronella Van Daan)
Country:
Německo
Year:
2016
Description:
Po emigraci se novým domovem rodiny Frankových stává Amsterdam. Pokoušejí o nový začátek - až do doby, než je i Holandsko obsazené a situace pro židy se radikálně mění. Otec se záhy rozhoduje zmizet s celou rodinou do ilegality. K Frankovým se brzy přidává druhá rodina, všech sedm lidí žije v prostoru cca. 50 m² v neustálém strachu. Jediným spojením s vnějším světem je rádio a otcova sekretářka Miep. Ale i zde se najde prostor pro drobné radosti. Anne dostává od svého otce k 13. narozeninám zápisník, který se později stane nejslavnějším deníkem světa…
Score:
66 %

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski