Watch movie Dívka v modrém online

Přehrajte si film Dívka v modrém online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1153 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online komedie, romantický Dívka v modrém na !
  Trailer k filmu Dívka v modrém   Sledovat Dívka v modrém online
Genre:
komedie, romantický
Directed by:
Otakar Vávra
Starring:
Lída Baarová (Komtesa Blanka z Blankenburgu), Oldřich Nový (Jan Karas, notár v Lucine), Růžena Šlemrová (Smrcinská), Sylva Langova (Slávinka), Antonie Nedošinská (Otýlie), Natasa Gollová (Ruzenka Smutná)
Country:
Československo
Year:
1940
Description:
Co se všechno může přihodit, když se Oldřich Nový zamiluje do 300 let staré komtesy.

Notář Jan Karas je svobodný, finančně dobře zajištěný, není tedy divu, že budí zájem vdavekchtivých žen. Vdova Smutná ho loví pro sebe, paní Smrčínská zase pro svou dceru Slávinku. Jan se ovšem zamiloval do dívky na starém obraze, jenž mu byl svěřen do úschovy. Obraz ho úplně uhranul, celé hodiny vysedává před podobiznou krásky v modrých šatech. Jednoho dne neodolá a políbí rty na plátně. V tu chvíli se stane zázrak: polibek je opětován, dívka vystoupí z obrazu a barokní češtinou mu děkuje za vysvobození. Doktor Karas je zcela vyveden z míry. Zbláznil se snad? A to je pouhý začátek zmatků, které tajemná komtesa Blanka vnese do jeho života...
Score:
80 %

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski