Watch movie Druhá strana nádeje online

Přehrajte si film Druhá strana nádeje online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1153 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online drama, komedie Druhá strana nádeje na !
  Trailer k filmu Druhá strana nádeje   Sledovat Druhá strana nádeje online
Genre:
drama, komedie
Directed by:
Aki Kaurismäki
Starring:
Ville Virtanen, Kati Outinenová, Tommi Korpela (Melartin), Sakari Kuosmanen (Wikstrom), Sherwan Haji (Khaled), Mirja Oksanen (Constable)
Country:
Finsko, Německo
Year:
2017
Description:
Stárnoucí podomní obchodník s košilemi Wikström dělá velké rozhodnutí: opustit svoji ženu alkoholičku i uvadající živnost. Po epizodní kariéře pokerového hráče zakoupí nevýdělečnou restauraci na zapomenutém helsinském dvorku. Brzy se ukáže, že nepřístupná slupka málomluvného hrdiny skrývá veliké srdce - to když Wikström nabídne práci o poznání mladšímu muži, který se dílem osudu nachází ve zdánlivě bezvýchodné situaci. Jak bývá u filmů Akiho Kaurismäkiho zvykem, lidskost, přátelství a smysl pro humor probleskují ponurostí a dodávají této hořkosladké komedii příchuť optimismu.
Score:
72 %

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski