Watch movie Druhý život online

Přehrajte si film Druhý život online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1121 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online komedie Druhý život na !
  Sledovat Druhý život online
Genre:
komedie
Directed by:
Patrick Braoudé
Starring:
Maria de Medeirosová (Laurie), Isabelle Candelierová (Sonia), Patrick Braoudé (Vincent), Daniel Russo (Ronny), Gad Elmaleh (Lionel), Elie Semoun (Steve Michaud)
Country:
Francie
Year:
2000
Description:
Co kdybyste měli možnost vidět svou budoucnost? Změnilo by to Vaši přítomnost? Vincent tuto možnost má, ale zůstává otázkou, jak s ní naloží.

Třicetiletý Vincent je totálně ztracený. Nedokáže se sám rozhodnout ani v těch nejnepodstatnějších věcech, jakými jsou např. barva jeho bot. Chce černé nebo hnědé? Nemluvě o životně důležitých otázkách jako "Měl bych si vzít svou stávající přítelkyni?" či "Měl bych začít podnikat se svým přítelem?" Jeho život je nekončící dilema. Ale jen do té doby, než se jej dotkne ruka osudu a on spatří sám sebe o 16 let později. A zrovna pěkný obrázek to není. Bude mít ale Vincent ještě možnost vše vrátit a udělat konečně jednou ve svém životě správné rozhodnutí?
Score:
55 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski