Watch movie Fakjů pane učiteli 2 online

Přehrajte si film Fakjů pane učiteli 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online komedie Fakjů pane učiteli 2 na !
  Trailer k filmu Fakjů pane učiteli 2   Sledovat Fakjů pane učiteli 2 online
Genre:
komedie
Directed by:
Bora Dagtekin
Starring:
Karoline Herfurthová (Lisi Schnabelstedtová), Elyas M'Barek (Zeki Müller), Katja Riemannová (ředitelka Gudrunová), Jana Pallaskeová (Charlie), Volker Bruch (Hauke), Jella Haase (Chantal)
Country:
Německo
Year:
2015
Description:
Jedeme na libovej vejlet!

Být úspěšným lupičem vyžaduje mít pevné nervy. A když jste k tomu i učitelem na střední, potřebujete nervy jako špagáty a vražednou bezohlednost. A přesně díky tomu u školní tabule uspěl bývalý zločinec a současný samozvaný učitel Zeki Müller. A nyní je všemi milovaný kantor Zeki Müller zpět. K jeho smůle jej v pedagogické kariéře čekají i zásadní nepříjemnosti: především ranní vstávání a voprsklí studenti. Prostě a jednoduše mu kariéra učitele připadá mnohem náročnější než jeho dosavadní poněkud trestná činnost. Díky kontaktům z minulosti také přijde ke slušné hromádce kradených diamantů, které rafinovaně ukryje do plyšového medvídka. Jenže jeho tak trochu potrhlá kolegyně Lisi Schnabelstedtová plyšáka bezelstně věnuje dětské charitě v Thajsku. Souhrou náhod ředitelka školy zoufale shání učitele, který by jel se studenty na školní výlet do zahraničí. Chce, aby její
Score:
61 %

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski