Watch movie Flirt se slečnou Stříbrnou online

Přehrajte si film Flirt se slečnou Stříbrnou online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online drama, komedie, krimi Flirt se slečnou Stříbrnou na CS Film!
  Sledovat Flirt se slečnou Stříbrnou online
Genre:
drama, komedie, krimi
Directed by:
Václav Gajer
Starring:
Marie Drahokoupilová (Miss Stribrna), Jan Kačer (Tulicův mladší syn Karel), Pavel Landovský (Vašek), Milena Zahrynowská (neteř stréčka Křópala Věra), Ilja Prachař (šéf), Jiřina Jirásková (paní Blumenfeldová)
Country:
Československo
Year:
1969
Description:
Filmový přepis románu Josefa Škvoreckého Lvíče o zvláštní milostné hře zkušeného svůdce a nepřístupné krásky.

Snímek Flirt se slečnou stříbrnou se oproti jiným filmům natočeným v roce 1969 poměrně dlouho promítal v běžné distribuci. Důvodem stažení nebyl ani tak obsah filmu jako spíš jméno autora literární předlohy Josefa Škvoreckého, který v roce 1969 odešel do zahraničí. Žánrově těžko zařaditelný snímek, končící nečekaným kriminálním rozuzlením s morálním posláním, se odehrává v prostředí jednoho velkého nakladatelství. I když se snímek kriticky dotýká praktik panujících v tomto prostředí, děj se soustředí především na pokusy redaktora Karla o sblížení s tajemnou slečnou Stříbrnou. Věčně odolávající dívka však o společnost zkušeného svůdce stojí ze zcela jiných než intimních důvodů...
Score:
69 %
Watch on:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski