Watch movie Fotr je lotr online

Přehrajte si film Fotr je lotr HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online komedie, romantický Fotr je lotr na Prima!
  Trailer k filmu Fotr je lotr   Sledovat Fotr je lotr online
Genre:
komedie, romantický
Directed by:
Jay Roach
Starring:
Robert De Niro (Jack Byrnes), Ben Stiller (Gaylord 'Greg' Focker), Teri Polová (Pam Byrnesová), Blythe Dannerová (Dina Byrnesová), Nicole DeHuffová (Deborah Byrnesová), Jon Abrahams (Denny Byrnes)
Country:
USA
Year:
2000
Description:
No pressure.

A Jewish male nurse plans to ask his live-in girl friend to marry him. However, he learns that her strict father expects to be asked for his daughter's hand before she can accept. Thus begins the visit from Hell as the two travel to meet Mom and Dad, who turns out to be former CIA with a lie detector in the basement. Coincidentally, a sister also has announced her wedding to a young doctor. Of course everything that can go wrong, does, including the disappearance of Dad's beloved Himalayan cat, Jinxie.
Score:
70 %
Watch on:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski