Watch movie Holka k sežrání online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 117 Czech and foreign TV Stations live and 30 days back. %ACTION_VETA goNET.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your goNET.TV today for just 7.01 € !
Film Holka k sežrání
  Watch 1292 movies and 117 stations without commitments
Genre:
Komedie, Romantický
Directed by:
Ryan Sage
Starring:
Robbie Kaller (Sam), Jillian Federman (Cassie), Tommy Snider (Miles), Constance Reese (LaShawna), Jacquelyn Vieira (Ginger), Jess Allen (Tyson)
Country:
USA
Year:
2012
Description:
Sam je bývalá středoškolská fotbalová hvězda. Jeho sportovní naděje a slibná kariéra v NFL se ale v jedné chvíli zhroutily, když si těžce zranil koleno. Přešlo sedm let, je sám, depresivní, nemá pořádnou práci a je strašně tlustý. Rozhodne se něco se sebou udělat. Cestu mu zkříží Cassie, osobní trenérka, která mu vrátí chuť do života. Pomůže mu nejenom zhubnout, ale i najít lásku.
Score:
63 %

Similar movies

Discover a new dimension of watching TV. With goNET.TV , you can watch 117 online TV channels live or up to 30 days retroactively.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski