Watch movie Jasminum online

Přehrajte si film Jasminum HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online komedie, romantický Jasminum na TVP1!
  Trailer k filmu Jasminum   Sledovat Jasminum online
Genre:
komedie, romantický
Directed by:
Jan Jakub Kolski
Starring:
Justyna Bartoszewicz (studentka), Grazyna Blecka-Kolská (Natasza), Marta Dabrowskaová (Anielica), Grzegorz Damiecki, Denis Devosges-Cuber (zákazník), Monika Drylová (Patrycja)
Country:
Polsko
Year:
2006
Description:
Komedie se špetkou hořkosti. Městečko Jaśminó, klášter řádu kamaldulů, v jehož zdech slouží Bohu pět řeholníků: převor otec Kleofáš, bratři Zdravíčko, Švestka, Střemcha a Třešeň. Poslední tři jmenovaní mniši voní, jeden po švestkách, druhý jako střemcha a třetí po třešních. Jednoho dne se v klášteře objeví atraktivní žena s malou dcerkou. Na objednávku církve má zrestaurovat klášterní obrazy. Přes den pracuje na obrazech, ale po večerech se na půdě oddává podivným praktikám: vytahuje z kufru lahvičky s vonnými oleji, odměrky, pipety, destilační baňky, aby začala provádět alchymistické experimenty.
Score:
70 %
Watch on:
TVP1 TVP1 Archív a všechna videa pořadů televize TVP1 online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski