Watch movie Kdybych měl křídla online

Přehrajte si film Kdybych měl křídla online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1121 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online drama, rodinný, pro náctileté Kdybych měl křídla na !
  Sledovat Kdybych měl křídla online
Genre:
drama, rodinný, pro náctileté
Directed by:
Allan Harmon
Starring:
Richard Harmon (Alex Taylor), Jaren Brandt Bartlett (Brad Coleman), Craig Bierko (Geoff Taylor), Jill Hennessyová (Sandy Taylor), Lorne Cardinal (Angus Coleman), Genevieve Buechnerová (Julie)
Country:
Kanada
Year:
2013
Description:
Sedmnáctiletý Alex Taylor rád běhá a sní o tom, že bude v tomto sportu reprezentovat svou střední školu. Má to však háček. Je slepý. Trénuje se svým otcem, policejním důstojníkem, ten však v jisté chvíli zjistí, že Alexovi už nestačí, a snaží se mu najít na běh vyhovujícího partnera. Pomoc přijde z nejneočekávanější strany. Alexův spolužák Brad Coleman má neustále problémy se zákonem. Za opakované krádeže mu hrozí vězení. Pomůže mu Geoff, Alexův otec, pod podmínkou, že bude s Alexem běhat. A tak se začíná přátelství mezi dvěma zcela rozdílnými chlapci.
Score:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski