Watch movie Krvavá legenda online

Přehrajte si film Krvavá legenda online. Objednejte si goNET.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1112 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s goNET.TV již za 7.01 €!
Sleduj online horor, mysteriózní, thriller Krvavá legenda na !
  Trailer k filmu Krvavá legenda   Sledovat Krvavá legenda online
Genre:
horor, mysteriózní, thriller
Directed by:
William Brent Bell
Starring:
A.J. Cooková (Kate Mooreová), Sebastian Roché (Klaus Pistor), Oaklee Pendergast (Peter Porter), Vik Sahay (Eric Sarin), Stephanie Lemelinová (Claire Porterová), Simon Quarterman (Gavin Flemyng)
Country:
USA
Year:
2013
Description:
Po brutálním vyvraždění americké rodiny, která byla na dovolené na francouzském venkově, byl ze zločinu bez důkazů obviněn podivínský muž žijící nedaleko místa činu. Podezřelého se ujímá americká obhájkyně Kate Moore, která se společně se svým týmem snaží místní úřady pomocí vědeckých metod přesvědčit o mužově nevině. Když Kate začne zkoumat mužovu rodinnou historii, objeví důkazy, které poukazují na znovuzrození dávno zapomenuté legendy. Krvavý masakr pokračuje a Kate musí udělat vše, aby v nastalém chaosu přežila a zabránila jeho šíření.
Score:
58 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S goNET.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski