Film Láska na první boj

Watch movie
Láska na první boj
online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 134 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Movie information

Zdá se, že Arnaud stráví pokojné léto v kruhu své rodiny, kolegů z práce a nejbližších přátel. Avšak jednoho dne si v sousedství všimne krásné, ale drsné Madeleine, ztělesňující čistou energii a neustálý pohyb, která ho svým nevhodným a někdy násilným jednáním záhadně přitahuje. Avšak Arnaud je mírumilovný a bere věci tak, jak jsou, a naopak Madeleine neustále s něčím bojuje a překonává samu sebe. Jejím snem je podstoupit armádní výcvik a Arnaud se rozhodne ji v tom podporovat a chránit, čím se jeho stereotypní život převrátí vzhůru nohama. Nic však nevyjde podle jejich plánu, protože vzájemně nepatří do svých rozdílných světů. Jediným východiskem je si společně vytvořit nový.

Genre: Comedy, Romance
Directed by: Thomas Cailley
Starring: Adele Haenel (Madeleine Beaulieu), Kévin Azais (Arnaud Labréde), Antoine Laurent (Manu Labréde), Brigitte Roüan (Héléne Labréde), Lebghil William (Xavier), Thibaut Berducat (Victor)
Screenplay: Thomas Cailley, Claude Le Pape
Country: France
Year: 2014
Score: 66 %
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia