Watch movie Moje první láska online

Přehrajte si film Moje první láska HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online drama, horor, komedie, romantický Moje první láska na Prima!
  Trailer k filmu Moje první láska   Sledovat Moje první láska online
Genre:
drama, horor, komedie, romantický
Directed by:
Howard Zieff
Starring:
Dan Aykroyd (Harry Sultenfuss), Jamie Lee Curtisová (Shelly DeVotoová), Macaulay Culkin (Thomas J. Sennett), Anna Chlumskyová (Vada Sultenfussová), Richard Masur (Phil Sultenfuss), Griffin Dunne (Pan Jake Bixler)
Country:
USA
Year:
1991
Description:
Americké melodrama o strastech a slastech dospívání, o první lásce a potížích s láskami rodičů.

Vada je hypochondrické děvčátko žijící v excentrické domácnosti, v jejímž čele stojí její ovdovělý otec Harry - zaměstnanec pohřební služby. Dívenčin svět se obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy se otec zamiluje do Shelly De Voto, která začala pracovat ve stejném podniku jako kosmetička. Stydlivý kluk ze sousedství Thomas J. Vandě jako jediný rozumí - sdílí s ní závist, první lásku, strach a pomůže jí vyrovnat se s nejbolestnější ztrátou...
Score:
69 %
Watch on:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski