Watch movie Nezbedný bakalář online

Přehrajte si film Nezbedný bakalář online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online historický, komedie Nezbedný bakalář na CS Film!
  Trailer k filmu Nezbedný bakalář   Sledovat Nezbedný bakalář online
Genre:
historický, komedie
Directed by:
Otakar Vávra
Starring:
Zdeněk Štěpánek (Jan, bakalář), Vlasta Matulová (Anna, hostinská U Střípku), Otomar Korbelář (Mikuláš, řezník), František Smolík (Smardoch, konšel), Jaroslav Marvan (Písecký, primas mesta Rakovníka), František Kreuzmann (Žlutický, inspektor a mestský písar)
Country:
Československo
Year:
1946
Description:
Pražský bakalář přichází pozvednout úroveň vzdělanosti do nově jmenovaného královského města. Jeho konšelé však mají o vzdělávání jiné představy.

Nadutí a hloupí rakovničtí měšťané povolají na zchátralou rakovnickou školu pražského bakaláře s jeho mediky, aby zvýšili lesk novopečeného královského města. Mladého bakaláře Jana však čeká mnoho nepříjemností pramenících z nepochopení rakovnických měšťanů...
Score:
70 %
Watch on:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski