Watch movie Okamžik zlomu online

Přehrajte si film Okamžik zlomu HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online drama, krimi, thriller Okamžik zlomu na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Okamžik zlomu   Sledovat Okamžik zlomu online
Genre:
drama, krimi, thriller
Directed by:
Gregory Hoblit
Starring:
Anthony Hopkins (Ted Crawford), Ryan Gosling (Willy Beachum), David Strathairn (zástupce okrsku Joe Lobruto), Rosamund Pikeová (Nikki Gardnerová), Embeth Davidtzová (Jennifer Crawfordová), Billy Burke (Rob Nunally)
Country:
USA
Year:
2007
Description:
If you look close enough, you'll find everyone has a weak spot.

Wealthy, brilliant, and meticulous Ted Crawford, a structural engineer in Los Angeles, shoots his wife and entraps her lover. He signs a confession; at the arraignment, he asserts his rights to represent himself and asks the court to move immediately to trial. The prosecutor is Willy Beachum, a hotshot who's soon to join a fancy civil-law firm, told by everyone it's an open and shut case. Crawford sees Beachum's weakness, the hairline fracture of his character: Willy's a winner. The engineer sets in motion a clockwork crime with all the objects moving in ways he predicts.
Score:
73 %
Watch on:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski