Watch movie Pasażerowie online

Přehrajte si film Pasażerowie online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online dobrodružný, drama, romantický, science fiction Pasażerowie na Polsat!
  Trailer k filmu Pasażerowie   Sledovat Pasażerowie online
Genre:
dobrodružný, drama, romantický, science fiction
Directed by:
Morten Tyldum
Starring:
Jennifer Lawrenceová (Aurora Laneová), Chris Pratt (Jim Preston), Michael Sheen (Arthur), Laurence Fishburne (Gus Mancuso), Andy Garcia (kapitán Norris), Vince Foster (Executive Officer)
Country:
USA
Year:
2016
Description:
Every Moment Counts

Při rutinní vesmírné cestě k novému domovu jsou dva hibernovaní pasažéři kosmické lodi následkem poruchy probuzeni o 90 let dříve, než bylo plánováno. Zatímco se Jim a Aurora smiřují se skutečností, že budou nuceni prožít zbytek života na palubě luxusní lodi, zjišťují, že mezi nimi vzniká cosi více než přátelství...až do okamžiku, kdy odhalí, že se celá loď ocitá v obrovském nebezpečí. Jim a Aurora jsou teď těmi jedinými, kdo může zachránit životy 5000 spících pasažérů.
Score:
70 %
Watch on:
Polsat Polsat Archív a všechna videa pořadů televize Polsat online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski