Watch movie Pelikán má alibi online

Přehrajte si film Pelikán má alibi online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online komedie, krimi Pelikán má alibi na CS Film!
  Trailer k filmu Pelikán má alibi   Sledovat Pelikán má alibi online
Genre:
komedie, krimi
Directed by:
Miroslav Cikán
Starring:
Miroslav Homola (Pelikán / Sláma), Marie Glázrová (Prodavačka Jarmila), Jaroslav Marvan (Inspektor Moudrý), Jindřich Plachta (Fotograf Máček), Stanislav Neumann (Fotograf Kalabis), Eman Fiala (Obchodník)
Country:
Československo
Year:
1940
Description:
Původní veselohra s detektivní zápletkou podle amerického vzoru.

Karel Pelikán vede klidný život, spořádaně chodí do práce, v poslední době i pomýšlí na to, že by zakotvil u rodinného krbu - seznámil se totiž s dívkou, která se mu velmi líbí. A právě tento zakřiknutý, ničím výjimečný úředník se náhle ocitá uprostřed zmatků a dobrodružství. Je totiž k nerozeznání podoben protřelému lupiči Slámovi, jehož komplic si ty dva muže spletl a Karlovi odevzdal lístek z úschovny, skrývající tučnou kořist. Nešťastný Pelikán má v patách Slámu, policisté se pídí po jeho alibi a do celého případu se ještě ke všemu pletou dva svérázní detektivové amatéři...
Score:
65 %
Watch on:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski