Watch movie Případ pro začínajícího kata online

Přehrajte si film Případ pro začínajícího kata HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online drama Případ pro začínajícího kata na ČT art!
  Trailer k filmu Případ pro začínajícího kata   Sledovat Případ pro začínajícího kata online
Genre:
drama
Directed by:
Pavel Juráček
Starring:
Lubomír Kostelka (Lemuel Gulliver), Klára Jerneková (mlynářova sestra Markéta), Milena Zahrynowská (Dominika), Radovan Lukavský (Profesor Beiel), Jiří Janda (Patrik), Luděk Kopřiva (Vilém Seid)
Country:
Československo
Year:
1970
Description:
Směs absurdit, černého humoru, symbolů, satiry, ironie a grotesknosti.

Hrdina filmu, Swiftův Lemuel Gulliver v moderním rouše, se dostává do tajemné země Balnibarbi, nad kterou se odedávna vznáší její hlavní město Laputa. Je to, jak hlásal pracovní název filmu, „krajina vlídných bludiček“. Setkává se zde s podivnými lidmi a prožívá podivuhodná dobrodružství, v nichž mu jde téměř vždy o život. Žánrové zařazení filmu je značně nesnadné. Psalo se o něm jako o „grotesce, plné pitoreskních příhod, honiček a rvaček“. Stejně dobře bychom jej však mohli označit jako tragikomedii, satiru, utopii, absurdní drama, pohádku nebo politický film. Mísí se v něm sen s prvky reálného života, minulost s přítomností, poezie se satirou.
Score:
72 %
Watch on:
ČT art ČT art Archív a všechna videa pořadů televize ČT art online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski