Watch movie Rodinné trampoty oficiála Tříšky online

Přehrajte si film Rodinné trampoty oficiála Tříšky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online komedie Rodinné trampoty oficiála Tříšky na CS Film!
  Trailer k filmu Rodinné trampoty oficiála Tříšky   Sledovat Rodinné trampoty oficiála Tříšky online
Genre:
komedie
Directed by:
Josef Mach
Starring:
Saša Rašilov (Tríska), Jarmila Kurandová (Trísková), Antonín Šůra (Aloisův přítel Jirka), Rudolf II. Hrušínský (Odon, son), Stanislav Fišer (Julínek), Alena Kreuzmannová (továrníkova dcera Slávka)
Country:
Československo
Year:
1949
Description:
Přísný otec vyráží s celou rodinou na letní byt do pohraničí a ani tam nikdo nezahálí.

Úředník bytového úřadu Tříška je svéráznou postavičkou malého domácího diktátora, dbajícího o dobré mravy v rodinně a pečlivě vykonávajícího svěřenou práci. Leč přijde den, kdy se pan oficiál nervově zhroutí pod návalem razítkování a rozhodne se získat ztracenou rovnováhu na dovolené, samozřejmě uprostřed své početné rodiny. Netrvá dlouho a rodina provázena řadou trampot, odjíždí na vesnici, a přitom netuší, že jejich trable teprve začínají. Ve vesnici jsou totiž omylem považování za očekávanou žňovou brigádu, a tak místo na ryby je oficiál nucen chodit na pole pomáhat při svážení obilí. Ač se tomu zpočátku vzpírá, nakonec najde v práci na poli zalíbení, zcela zapomene na svůj nevyrovnaný nervový stav a dokonce se rozhodne na vesnici zůstat.
Score:
74 %
Watch on:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski