Watch movie Únos online

Přehrajte si film Únos HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online drama Únos na ČT art, JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Únos   Sledovat Únos online
Genre:
drama
Directed by:
Mariana Čengel-Solčanská
Starring:
Gabriela Dolná (Herecka), Jozef Domonkos (Prezidentov hovorca), Juraj Ďurdiak (Tajný funkcionár), Boris Farkaš (Predseda parlamentu), Kristína Farkašová (Predsedova asistentka), Ján Greššo (Prezident)
Country:
Slovensko
Year:
2017
Description:
Dozvědět se pravdu, znamená navždy ztratit iluze.

Film je inspirovaný skutečnými událostmi, únosem prezidentova syna a podezřelým propojením mezi zločinem, mafií, tajnou policií a mocí v polovině devadesátých let minulého století. Příběh začíná v momentě, kdy novinářka Marta najde před domem v igelitce zakrvácenou hlavu svého bratra. V té chvíli ještě netuší, že tento zločin je jen kouskem roztříštěné skládačky, jejíž součástí jsou také nejvyšší představitelé státní moci. Rozhodne se hledat pravdu na vlastní pěst a aniž by chtěla, znenadání se ocitne uprostřed hrozivého kruhu násilí. Spojení mafiánských praktik, tajné služby a politiky vedou ke smrti nevinných...
Score:
66 %
Watch on:
ČT art ČT art Archív a všechna videa pořadů televize ČT art online
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Seznam epizod

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski