Watch movie Zachraňte myšáka 2 online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 117 Czech and foreign TV Stations live and 30 days back. %ACTION_VETA goNET.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your goNET.TV today for just 7.01 € !
Film Zachraňte myšáka 2
  Watch 1292 movies and 117 stations without commitments
Genre:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Directed by:
Andrés G. Schaer
Starring:
Claudia Fontánová (Muriel Labecque), Manuel Manquina (Gil Penkoff), Matías Sandor (Lucas), Camila Riveros (Ana), Javier Lorenzo (Leo Casares), Miguel Dedovich (Milton Gunther)
Country:
Španělsko, Argentina
Year:
2008
Description:
Lola je atraktivní malá myš, která žije v Lucasově domě. Když v noci krouží po domě, aby se ujistila, že chlapec spí, uvidí, jak Perez spí na nočním stolku. "Co tam dělá ta bláznivá myš?" Lola probudila Pereze přesně a podařilo se jim utéci společně, pryč od chlapce. Perez je opatrný, ale rozhodne se následovat Lolu. Je přátelská a extrovertní, a uvědomuje si, že to, co této myši chybí, je energie a rytmus! Lola způsobí, že se Perez dá do pohybu na latinské rytmy salsy a bachaty.
Score:
36 %

Similar movies

Discover a new dimension of watching TV. With goNET.TV , you can watch 117 online TV channels live or up to 30 days retroactively.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski