Watch movie
Země zločinu: Všude dobře, doma nejlíp
online

Film Země zločinu: Všude dobře, doma nejlíp
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 133 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Movie information

Hannes Muck, velitel stanice ve vzdálené bývalé těžební komunitě, zná mrtvoly pouze z doby, kdy býval mladým dopravním policistou - a samozřejmě z televize. Takže když je po oblíbeném tradičním festivalu nalezena mrtvola dcery místního člena parlamentu, prožije Hannes přes svoji jindy radostnou povahu hluboký šok: mezi jeho přáteli z dětství je vrah. Případu se ujímá cynický vrchní inspektor z provinčního hlavního města, dorážející na místní obyvatele tvrdými otázkami, a Hannes se cítí čím dál víc nesvůj. Když je nalezen Barbařin telefon, prvotní podezření padá na jejího tajného přítele Slatiho, jednoho z mladých lidí z nedalekého vzdělávacího institutu. Lidé z města, pod vedením Muckyho nejlepšího kamaráda Charlyho, požadují, aby byl chlapec vydán. Poprvé ve svém životě stojí Muck proti vlastním lidem a konečně si získává respekt od svého buddhistického otce. Charly a Muck se dostanou do silného konfliktu, jehož výsledkem je, že Mucka postaví mimo službu. Nakonec až video nalezené v Barbařině telefonu, zachycující ji při sexu s neznámým mužem, poskytne překvapivé vodítko.

Genre: Drama, Crime
Directed by: Andreas Prochaska
Starring: Gerhard Liebmann (Hannes Muck), Simon Hatzl (Heinrich Plöschberger), Ines Honselová (Susanne Kert), Manuel Sefciuc (Charly Rauter), Fritz Egger (Alois Prantl), Susanne Kubelka (Renate Prantl)
Country: Austria
Year: 2015
Score: 72 %
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia