Watch movie Zmizelá a obviněná online

Přehrajte si film Zmizelá a obviněná HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online thriller Zmizelá a obviněná na ČT2!
  Sledovat Zmizelá a obviněná online
Genre:
thriller
Directed by:
Elmar Fischer
Starring:
Christiane Paulová (Elke Seeberg), Heino Ferch (Heinrich Buch), Fabian Hinrichs (Richard König), Inka Friedrichová (Anna Bittner), Matthias Matschke (Tom Henskind), Hans Werner Meyer (Ferdinand Hochheim)
Country:
Německo
Year:
2015
Description:
Elke Seeberg je soudkyně a svobodná matka. Po varování teroristů vybuchne bomba přímo uprostřed Berlína a Elkina dcera Marie spolu se svým marockým přítelem zmizí. Téže noci vrazí do apartmánu, kde bydlí Elke s Marií, speciální policejní jednotky. Heinrich Buch, šéf policejního vyšetřování, konfrontuje Elke se závažným obviněním: Marie je podezřelá, že je zapletena do teroristického útoku. Není mrtvá, ale je na útěku. Ví Elke víc, než říká? Elke věří v nevinu své dcery, ale dozvídá se další a další podrobnosti z jejího života, o kterých neměla ani tušení: že pravidelně s přítelem navštěvovali mešitu nebo že využili cestu do Indie, aby se dostali do Pákistánu. Elke začíná zkoumat, co se doopravdy stalo onen šedivý zimní den v Berlíně a jak došlo k výbuchu.
Score:
64 %
Watch on:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski