Film
Dáma na kolejích

Film Dáma na kolejích
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 121 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. Isprobaj GONET.TV za 0.10 € (0.75 kn) za 10 dana bez ugovorne obveze. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 0.10 € (0.75 kn)!

Informacije o filmu

Řidička tramvaje Marie má na krku každodenní kolotoč povinností: práce, děti, jesle, nákupy, čistírna. Dělá to ráda, protože svého muže miluje. Situace se však změní, když na Malostranském náměstí uvidí manžela Václava, který objímá elegantní blondýnku. Oba mají kufříky a vracejí se ze služební cesty. Marii se zhroutí svět, opustí tramvaj, která ucpe náměstí. Domů však už přichází s bojovnou písničkou. Komická postavička v dlouhém kabátě šoféra Dopravního podniku vybere všechny úspory z banky, vtrhne na módní přehlídku, zkoupí všechny modely a začne se měnit na dámu. Zkoncuje s podřadným postavením pracující vdané ženy a matky.

Žanr: Komedija, Glazbeni
Režirao: Ladislav Rychman
Glume: Libuse Geprtová (Kateřina), Jiřina Bohdalová (Marie), Radoslav Brzobohatý (Václav), František Peterka (Bedřich), Stanislav Fiser (Pan Marek), Ales Kosnar
Scenarij: Vratislav Blazek
Država: Čehoslovačka
Godina: 1966
Ocjena: 60 %
Emitirano na: ČT1
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Irska Irska   Poljska Poljska   Ukrajina Ukrajina