Gledaj film
Důvod k rozvodu
online

Film Důvod k rozvodu
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 109 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 59 kn!

Informacije o filmu

Hrdinou je hudební skladatel Pavel Bertl, nenapravitelný opilec a karbaník, který sice dokázal během několika let prohýřit celý rodinný majetek, současně je však nešťastný, když vidí svou manželku Helenu jak trpí jeho zhýralým životem. Aby ji zachránil, rozhodne se jí poskytnout pádný důvod k rozvodu a na radu advokáta se na pár dní ubytuje v horském hotelu s cizí ženou. K tomu účelu advokát angažuje nezaměstnanou artistku Anny Plavcovou, které tím ovšem nemálo zkomplikuje život, protože se právě zakoukala do úspěšného kouzelníka Skály, který se chystá vystupovat ve stejném hotelu, kde má Anny s Bertlem sehrát milostný páreček na záletech.

Žanr: Komedija
Režirao: Carl Lamac
Glume: Anny Ondrá (Anny Plavcova), Oldřich Nový (Pavel Bertl), Adina Mandlová (Helena), Filip Balek-Brodský (Cashier), Alfred Bastýr (Visitor), František Cerný (Headwaiter at the Orli Boude)
Država: Čehoslovačka
Godina: 1937
Ocjena: 76 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 28.5.2022 14:30 na kanalu ČT1
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska