Gledaj film
Tři muži na zabití
online

Film Tři muži na zabití
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 108 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. GONET.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your GONET.TV today for just 59 kn !

Informacije o filmu

Profesionální hráč Michel Gerfaut jde v noci domů a v lese najde těžce poraněného muže. Odveze ho do nemocnice. Vyjde najevo, že autonehoda, která zdánlivě způsobila jeho zranění, byla jen zastíracím manévrem. Muž byl totiž zastřelený. Od toho okamžiku Gerfauta pronásledují gangsteři - jak se ukáže, z pověření nesmírně bohatého obchodníka s drogami Emmericha. Ten si totiž myslí, že Gerfaut je ve spojení s jeho konkurenty. Do věci zatáhnou i Gerfautovu přítelkyni Béu.
Gerfautovi se přesto podaří vyváznout bez úhony a odstraní i Emmericha. Nabídku jeho následovníka Leprinceho, aby pro něho pracoval, však odmítá. Ten ho varuje, aby byl odteď vždy ve střehu. Jednoho dne Gerfauta na ulici zezadu zastřelí neznámy útočník...

Žanr: Drama, Krimi, Triler
Režirao: Jacques Deray
Glume: Alain Delon (Michel Gerfaut), Dalila Di Lazzaro (Béa), Michel Auclair (Leprince), Pascale Roberts (Paní Borelová), Lyne Chardonnet, Jean-Pierre Darras (Chocard)
Država: Francuska
Godina: 1980
Ocjena: 67 %
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska