Oglądać Arrietty - Die wundersame Welt der Borger online

Odtwarzaj Arrietty - Die wundersame Welt der Borger online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online animovaný, dobrodružný, fantasy, pohádka, rodinný Arrietty - Die wundersame Welt der Borger w ZDF
  Zwiastun do programu Arrietty - Die wundersame Welt der Borger   Oglądać Arrietty - Die wundersame Welt der Borger online
Gatunek:
animovaný, dobrodružný, fantasy, pohádka, rodinný
Reżyseria:
Hiromasa Yonebayashi
Aktorzy i postacie:
Moises Arias (Spiller), Bridgit Mendlerová (Arrietty), David Henrie (Shawn), Will Arnett (Pod), Carol Burnettová (Hara), Amy Poehlerová (Homily)
Państwo:
Japonsko
Data produkcji:
2010
Opis:
14letá Arrietty žije se svou rodinou "malinkých lidí" poklidným životem pod podlahovými prkny lidského domu. Vše se však mění, když Arrietty spatří chlapec jménem Šó. Znamená to pro rodinu nebezpečí? Budou se muset přestěhovat? Ale co když je možné, aby mezi člověkem a tímto malým stvořením vzniklo přátelství...? Kariguraši no Arrietty, japonský animovaný film studia Ghibli, je založený na pohádkové sérii knih "The Borrowers" z roku 1952, podle které byly již dříve natočeny i jiné filmy.
Ocena:
77 %
Oglądaj na:
ZDF ZDF Archív a všechna videa pořadů televize ZDF online

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English