Oglądać Artuš, Merlin a Prchlíci online

Odtwarzaj Artuš, Merlin a Prchlíci online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online komedie, pohádka, dětem Artuš, Merlin a Prchlíci w ČT1
  Zwiastun do programu Artuš, Merlin a Prchlíci   Oglądać Artuš, Merlin a Prchlíci online
Gatunek:
komedie, pohádka, dětem
Reżyseria:
Věra Šimková-Plívová, Drahomíra Králová
Aktorzy i postacie:
Lucie Čechová (Adéla), Rostislav Marek (Strýc), Pavel Nový (Tatínek), Magda Reifová (Teta), Valerie Kaplanová (Babička), Veronika Jeníková (Maminka)
Państwo:
Česká republika
Data produkcji:
1995
Opis:
Komedie pro celou rodinu o veselém trápení se dvěma psy, spoustou rodičů, dětí a jednou babičkou.

Pes Artuš je miláčkem početné rodiny Prchlíkových i celého města. Zásluhou popletené babičky, která omylem vpustí do domu cizího psa, se život rodiny i městečka obrátí vzhůru nohama. Hravý, ale rvavý dalmatinec Merlin je totiž k nerozeznání podobný hodnému a přátelskému Artušovi. Lidé si oba psy vzájemně pletou a tím dochází k řadě humorných situací, které rodině komplikují život.
Ocena:
52 %
Oglądaj na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English