Oglądać Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje online

Odtwarzaj Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online dobrodružný, rodinný, dětem Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje w ČT :D
  Zwiastun do programu Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje   Oglądać Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje online
Gatunek:
dobrodružný, rodinný, dětem
Reżyseria:
Christian Duguay
Aktorzy i postacie:
Félix Bossuet (Sébastien), Tchéky Karyo (Cézar), Thierry Neuvic (Kámen), Margaux Chatelier (Angelina), Thylane Blondeau (Gabriele), Urbain Cancelier (starosta)
Państwo:
Francie
Data produkcji:
2015
Opis:
Přátelství, které nemá konce.

Chlapec Sebastián a jeho velký horský pes Bella, které milují už čtyři generace, se po dvou letech vrací na plátna kin s novým příběhem. Spolu s nimi se vrací hlavní postavy a tváře, v důležité roli se znovu představí nádherné divoké svahy savojských Alp a přibude i jedno tajemství.
Ocena:
65 %
Oglądaj na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English