Oglądać Die Simpsons online

Odtwarzaj Die Simpsons online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online animovanďż˝, komedie, rodinnďż˝, sitcom, animovaný Die Simpsons w PRO7
  Oglądać Die Simpsons online
Gatunek:
animovanďż˝, komedie, rodinnďż˝, sitcom, animovaný
Reżyseria:
Chuck Sheetz
Aktorzy i postacie:
Dan Castellaneta (Homer Simpson / Abraham Simpson / Itchy), Julie Kavnerová (Marge Simpsonová), Nancy Cartwrightová (Bart Simpson / Nelson Muntz / Kearney / White Weas), Yeardley Smithová (Lisa Simpsonová), Hank Azaria (Health Inspector / starý Jewish muž / Coach Krupt ), Ed Roboto (Dr. Julius Hibbert / Jasper Beardly / Scratchy)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2014
Opis:
Na místa! Připravit! Pozor! A sakra...!

Kdo by je neznal. Homer je hrdý na svoji práci v jaderné elektrárně a je hrdý na to, co všechno dokázal. Jenomže vždy se vyskytnou nějaké problémy, které nutí Homera přemýšlet a to je činnost, kterou do morku kosti nesnáší. Mnohem raději si dá pořádný steak, nejlépe na večeři, spláchne jej balíkem plechovek piv... a tak všední starosti nechává na své ženě Marge. Její účes je skvěle viditelný snad z každého místa Springfiledu... Jejich tři děti: Bart, Lisa a Maggie jsou roztomilé ratolesti, které mnohdy svými "hrami" šokují své okolí. Především Bart ve ztřeštěných nápadech vyniká. Lisa je velmi hodné děvče, ale velmi zvědavé a tak se mnohdy s Bartem pouštějí do nepopsatelných šíleností. Maggie je zatím na velkou neplechu ještě příliš malá... A aby katastrofy, které děti načnou dopadli co nejlépe, pustí se do jejich řešení samotný Homer. Simpsonovi jsou taková normální kreslená rodinka...
Ocena:
88 %
Oglądaj na:
PRO7 PRO7 Archív a všechna videa pořadů televize PRO7 online

Lista odcinków

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English