Dofus: Kerubovy poklady

Oglądać
Dofus: Kerubovy poklady
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 113 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o programie

Joris je mladý chlapec, který žije v hlavním městě magického světa známého jako Bonta. Zde se o něj stará jeho poručník Kérubim Crépin a chlapec zažívá spoustu dobrodružství se svou nejlepší kamarádkou Lilotte. Joris sní o svých rodičích, které nikdy nepoznal a zároveň je velkým fanouškem zdejšího sportu zvaného Gobbowl. Největší hvězda tohoto sportu, mladý Khan Karkass, pořádá ve městě speciální akci, na které mladý Joris nemůže chybět, a to i za cenu, že opustí obchod, který mu jeho poručník svěřil. A tak začíná největší dobrodružství v Jorisově životě, během kterého se seznámí se svým idolem a dokonce i zjistí vše o svém původu. Zatímco Joris utíká vstříc svému osudu, Kérubim se tajně setkává s mladou dívkou Bakarou, která mu oznamuje, že se znovu objevila nejobávanější čarodějka Julith. Kérubin jediný ví, co to znamená a jaké je spojení mezi ní a Jorisem..

Gatunek: Animowany, Przygodowy, Fantasy
Reżyseria: Eun Young Choi, Anthony Roux
Aktorzy: Said Amadis (God Ecaflip 4 episodes, 2013), Sauvane Delanoë (Joris 1 episode, 2013), Sébastien Desjours (Indie Delagrandaventure 1 episode, 2013), Jean-Claude Donda (Kerubim Crepin 1 episode, 2013), Michel Mella (Tortue Brutale 1 episode, 2013), Gilles Morvan (Bob de Bonta 1 episode, 2013)
Scenariusz: Tom Gobart, Olivier Gusa
Kraj: Francja
Data produkcji: 2013
Ocena: 79 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja