Oglądać Flintstonowie online

Odtwarzaj Flintstonowie online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 76 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online animovaný, komedie, rodinný Flintstonowie w
  Oglądać Flintstonowie online
Gatunek:
animovaný, komedie, rodinný
Państwo:
USA
Data produkcji:
1960
Opis:
Flinstounovi a Rubbleyovi jsou takovými normálními rodinkami doby kamenné v městečku Bedrock. Fred Flinstone, jeho manželka Wilma, dcera Pebbles a domácí mazlíčci snorkasaurus Dino a kočka Baby Puss. Jejich sousedi a kamarádi Rubbleyovi: Barney, jeho žena Betty, syn Bamm-Bamm a zvířátko Hoppy. Lidé se zde setkávají s dinosaury, šavlozubými tygry, mamuty a dalšími představiteli prehistorických dob. Používají primitivních technologií, auta mají z kamene, dřeva a zvířecí kůže, poháněné vlastní silou. Mají fotoaparáty, ve kterých je ukrytý pták, který po vyfocení snímku vyklobe věc, kterou viděl přímo do kamenné destičky.
Ocena:
76 %

Lista odcinków

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English