Oglądać Flintstonowie online

Odtwarzaj Flintstonowie online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online animovanďż˝, komedie, rodinnďż˝, animovaný Flintstonowie w TV4
  Oglądać Flintstonowie online
Gatunek:
animovanďż˝, komedie, rodinnďż˝, animovaný
Państwo:
USA
Data produkcji:
1960
Opis:
Flinstounovi a Rubbleyovi jsou takovými normálními rodinkami doby kamenné v městečku Bedrock. Fred Flinstone, jeho manželka Wilma, dcera Pebbles a domácí mazlíčci snorkasaurus Dino a kočka Baby Puss. Jejich sousedi a kamarádi Rubbleyovi: Barney, jeho žena Betty, syn Bamm-Bamm a zvířátko Hoppy. Lidé se zde setkávají s dinosaury, šavlozubými tygry, mamuty a dalšími představiteli prehistorických dob. Používají primitivních technologií, auta mají z kamene, dřeva a zvířecí kůže, poháněné vlastní silou. Mají fotoaparáty, ve kterých je ukrytý pták, který po vyfocení snímku vyklobe věc, kterou viděl přímo do kamenné destičky.
Ocena:
76 %
Oglądaj na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Lista odcinków

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English