Oglądać Heidi, děvčátko z hor online

Odtwarzaj Heidi, děvčátko z hor online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online dobrodruďż˝nďż˝, rodinnďż˝, dobrodružný, dětem Heidi, děvčátko z hor w Filmbox Premium
  Zwiastun do programu Heidi, děvčátko z hor   Oglądać Heidi, děvčátko z hor online
Gatunek:
dobrodruďż˝nďż˝, rodinnďż˝, dobrodružný, dětem
Reżyseria:
Alain Gsponer
Aktorzy i postacie:
Anuk Steffen (Heidi), Anna Schinz (Dete), Lilian Naef (Bärbel), Bruno Ganz (Alpöhi), Peter Jecklin (pastor), Christoph Gaugler (Senner)
Państwo:
Německo, Švýcarsko
Data produkcji:
2015
Opis:
Heidi je osiřelé děvčátko, které tráví nejšťastnější dny dětství společně s kamarádem Peterem při hlídání stáda koz, radostného hraní a užívání si svobody švýcarských Alp, kde bydlí v prostém srubu u svého dědečka. Naplno prožitým dnům je však náhle konec, když je Heidi převezena tetou Dete do německého Frankufurtu nad Mohanem, kde má dělat společnost nemocné dívce Kláře ze zámožné rodiny. Dívky se sice ihned skamarádí, ale Heidin stesk po dědečkovi, Peterovi a horách je příliš velký.
Ocena:
74 %
Oglądaj na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English