Oglądać Kai a Gerda online

Odtwarzaj Kai a Gerda online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 76 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online akční, dobrodružný, fantasy, mysteriózní, rodinný, dětem Kai a Gerda w Filmbox
  Zwiastun do programu Kai a Gerda   Oglądać Kai a Gerda online
Gatunek:
akční, dobrodružný, fantasy, mysteriózní, rodinný, dětem
Reżyseria:
David Wu
Aktorzy i postacie:
Bridget Fondová (Sněhová královna), Jeremy Guilbaut (Kai), Chelsea Hobbsová (Gerda), Robert Wisden (Wolfgang), Wanda Cannonová (Minna), Meghan Blacková (Robber Girl)
Państwo:
Velká Británie, USA
Data produkcji:
2002
Opis:
Hřejivá pohádka o chladném severu, čisté lásce a střípcích zla, které létá světem a občas zasáhne i dobré srdce.

Každý rok se ujme vlády nad tímto světem. Její polibky jsou ale příliš ledové a zmrazí každou vášeň. Na tomto světě ale stále panuje více lásky než nenávisti. Káj se ocitne v zajetí ledu a Gerda se ho vydá hledat. Láska v jejím srdci by dokázala rozehřát každého. Neví, co je strach, protože v jejím srdci hoří plamen odhodlání. A na tento plamen Ledová královna hned tak nezapomene.
Ocena:
68 %
Oglądaj na:
Filmbox Filmbox Archiwum i wszystkie filmy z Filmbox programów telewizyjnych online

Lista odcinków

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English