Oglądać Kouzelní kmotříčci online

Odtwarzaj Kouzelní kmotříčci online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 76 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online animovaný, fantasy, komedie, rodinný Kouzelní kmotříčci w Nickelodeon
  Oglądać Kouzelní kmotříčci online
Gatunek:
animovaný, fantasy, komedie, rodinný
Reżyseria:
John McIntyre, Sherie Pollack
Aktorzy i postacie:
Carlos Alazraqui (Crocker / Anti-Fairy #1 / paní Crocker), Eric Bauza (Foop / Anti-Fairy #2 / Kid with Braces), Susan Blakesleeová (Wanda), Daran Norris (Cosmo / Chancellor of Doom / Alien), Rob Paulsen (Mark Chang), Tara Strongová (Timmy Turner / Ducky)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2001-2017
Opis:
Kreslený seriál Kouzelní kmotříčci vypráví příběh 10-letého chlapce Timmyho, který si přeje dokonalý život. Avšak jeho rodiče na něj nemají čas. Stará se o něj chůva Vicky, která jej trýzní. Jak se série vyvíjí, přibývá stále více darebáků. Timmy má však kolem sebe tři kouzelné kmotříčky Wandu, Cosma a jejich dítě Poofa. Kmotříčci jsou obdařeni nadpřirozenými schopnostmi a splní každé Timmovo přání.
Ocena:
71 %
Oglądaj na:
Nickelodeon Nickelodeon Archiwum i wszystkie filmy z Nickelodeon programów telewizyjnych online

Lista odcinków

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English