Oglądać Kouzelní kmotříčci online

Odtwarzaj Kouzelní kmotříčci online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online animovanďż˝, fantasy, komedie, rodinnďż˝, animovaný Kouzelní kmotříčci w Nickelodeon
  Oglądać Kouzelní kmotříčci online
Gatunek:
animovanďż˝, fantasy, komedie, rodinnďż˝, animovaný
Reżyseria:
Ken Bruce, Gary Conrad
Aktorzy i postacie:
Tara Strongová (Timmy Turner), Carlos Alazraqui (Juandissimo Magnifico), Dee Bradley Baker (Remy Buxaplenty), Susan Blakesleeová (Wanda), Gary LeRoi Gray (A.J.), Frankie Muniz (Chester McBadbat)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2005
Opis:
Kreslený seriál Kouzelní kmotříčci vypráví příběh 10-letého chlapce Timmyho, který si přeje dokonalý život. Avšak jeho rodiče na něj nemají čas. Stará se o něj chůva Vicky, která jej trýzní. Jak se série vyvíjí, přibývá stále více darebáků. Timmy má však kolem sebe tři kouzelné kmotříčky Wandu, Cosma a jejich dítě Poofa. Kmotříčci jsou obdařeni nadpřirozenými schopnostmi a splní každé Timmovo přání.
Ocena:
71 %
Oglądaj na:
Nickelodeon Nickelodeon Archív a všechna videa pořadů televize Nickelodeon online

Lista odcinków

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English