Oglądać Na veliké řece online

Odtwarzaj Na veliké řece online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online dobrodruďż˝nďż˝, dďż˝tem, dobrodružný, dětem Na veliké řece w CS Film
  Oglądać Na veliké řece online
Gatunek:
dobrodruďż˝nďż˝, dďż˝tem, dobrodružný, dětem
Reżyseria:
Jan Schmidt
Aktorzy i postacie:
Jiří Bartoška (Sokol), Vilém Besser (Divous), Karel Delapina (Bournák), Václav Hladík (Dráp), Ludvík Hradílek (Havranpírko), Jindřich Khain (Blesivec)
Państwo:
Československo
Data produkcji:
1978
Opis:
Ve druhé části "pravěké" trilogie Na Veliké řece se mladý lovec Sokol s věrným druhem Havranpírkemvydává na dalekou a nebezpečnou cestu za svou nevěstou Veveřicí, o které se domnívá, že byla unesena. Ani jeden z nich však v tuto chvíli netuší, že Veveřice zatím dala přednost cizímu kupci. Na své pouti se dostanou do osady Rybářů, kterou terorizuje neviditelný vládce údolí. Díky vítězství nad "záhadnou příšerou" Sokolzachrání půvabnou dívku Šťastnou Chvíli, která měla být netvorovi obětována a získá si její obdiv a lásku...
Ocena:
67 %
Oglądaj na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English