Oglądać Panna a netvor online

Odtwarzaj Panna a netvor online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online fantasy, pohádka Panna a netvor w
  Zwiastun do programu Panna a netvor   Oglądać Panna a netvor online
Gatunek:
fantasy, pohádka
Reżyseria:
Juraj Herz
Aktorzy i postacie:
Zdena Studénková (kráska Julie), Vlastimil Harapes (netvor), Václav Voska (otec), Jana Brejchová (Juliina sestra Gábinka), Zuzana Kocúriková (Juliina sestra Málinka), Josef Laufer
Państwo:
Československo
Data produkcji:
1978
Opis:
Klasická pohádka o krásce, jejíž dobrota a láska vrátila nešťastnému princi, zakletému do podoby netvora, lidskou tvář.

Slavnou strašidelnou, původně francouzskou pohádku o princi začarovaném do děsivé zvířecí podoby, jehož vysvobodí až čistá láska, využil režisér Juraj Herz k vizuálně působivé podívané, která těží z tajuplných, stísněných prostor i z lyricky laděného vyprávění. Osudy nejmladší dcery zchudlého kupce, která se dobrovolně vydá do zakletého zámku, aby zachránila svého otce, původně zpracoval František Hrubín. Režisér oproti tradici nevtiskl netvoru lví podobu, nýbrž jej vybavil zlověstným ptačím zobanem.
Ocena:
77 %

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English