Oglądać Příběh moderní Popelky online

Odtwarzaj Příběh moderní Popelky online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online rodinnďż˝, drama Příběh moderní Popelky w Filmbox
  Zwiastun do programu Příběh moderní Popelky   Oglądać Příběh moderní Popelky online
Gatunek:
rodinnďż˝, drama
Reżyseria:
John Dunson, Sean Dunson
Aktorzy i postacie:
Ashlee Hewitt (Elle Daniels), Sterling Knight (Ty Parker), Kiely Williamsová (Kandi Kane), Thomas Calabro (Allen), Katherine Bailessová (Stephanie), Tyler Nicole (Becky)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2010
Opis:
Navěky šťastná je jen písničku daleko...

Elle by se chtěla stát zpěvačkou a skládat písničky, ale její sny končí kvůli náhlé smrti jejích rodičů. Prostředí pop music je naprosto odlišné od toho, co znala z domu. Pocit ztráty a frustrace se navíc mísí s pocitem viny, protože rodiče zemřeli cestou na její vystoupení. Po setkání s Tyem Parkerem, slavným popovým zpěvákem, kterému nejde jen o pozlátko, se však začne opět zajímat o zpěv a skládání písniček.
Ocena:
45 %
Oglądaj na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English