Oglądać Superpolda online

Odtwarzaj Superpolda online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 88 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online akční, fantasy, komedie, mysteriózní, pohádka, sci-fi Superpolda w
  Zwiastun do programu Superpolda   Oglądać Superpolda online
Gatunek:
akční, fantasy, komedie, mysteriózní, pohádka, sci-fi
Reżyseria:
Sergio Corbucci
Aktorzy i postacie:
Terence Hill (policista Dave Speed), Ernest Borgnine (seržant Willy Dunlop), Joanne Druová (Rosy Labouche), Marc Lawrence (Torpedo), Julie Gordonová (Evelyn), Lee Sandman (McEnroy)
Państwo:
USA, Španělsko, Itálie
Data produkcji:
1980
Opis:
Dave Speed je obyčejný policajt v malém městě, kde řeší zásadně banální případy. Jednoho dne však dojde k něčemu zvláštnímu. Pří výkonu služby v terénu je Dave vystaven radioaktivnímu záření. To na něj však nemá smrtelné účinky, ale naopak! Obdaří ho superschopnostmi, takže Dave najednou ovládá předměty silou své vůle a daří se mu řešit spoustu neobjasněných případů. A skok z mrakodrapu? Pro superpoldu žádný problém! Ale jak už to tak bývá, nic není jednoduché, věci se pořádně zamotají a Dave bude mít co dělat, aby vše urovnal. A vy se u toho pořádně zasmějete!
Ocena:
64 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 88 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English