Oglądać Tvůj snoubenec, můj milenec online

Odtwarzaj Tvůj snoubenec, můj milenec online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 88 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online drama, komedie, pohádka, romantický Tvůj snoubenec, můj milenec w
  Zwiastun do programu Tvůj snoubenec, můj milenec   Oglądać Tvůj snoubenec, můj milenec online
Gatunek:
drama, komedie, pohádka, romantický
Reżyseria:
Luke Greenfield
Aktorzy i postacie:
Ginnifer Goodwin (Rachel), Kate Hudsonová (Darcy), Colin Egglesfield (Dex), John Krasinski (Ethan), Steve Howey (Marcus), Ashley Williamsová (Claire)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2011
Opis:
Na tenkém ledě mezi láskou a přátelstvím.

Na oslavě svých třicátých narozenin se Rachel White začíná trápit pocitem, že její život zatím nevychází podle jejích představ. Má sice skvělou práci v prestižní právní kanceláři na Manhattanu, to ale Rachel ke štěstí nestačí. Spokojené flirtování její nejlepší kamarádky, krásné a energické Darcy, a jejího okouzlujícího snoubence Dexe ještě podtrhne Rachelin pocit osamělosti - večer bude opět odcházet domů sama. Tentokrát se ale ráno probudí vedle Dexe, svého spolužáka z univerzity... a snoubence Darcy. Rachel ani Dex si nedokážou vysvětlit, jak mohli nechat vše zajít tak daleko, a snaží se na společně strávenou noc zapomenout. Svatba Darcy a Dexe se blíží a Rachel si začíná uvědomovat, že nečekaný románek s Dexem možná nebyla chyba. Stojí nyní před těžkou volbou: dá přednost přátelství s nejlepší kamarádkou, nebo lásce svého života?
Ocena:
59 %

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 88 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English