Oglądać Zlatá princezna online

Odtwarzaj Zlatá princezna online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online pohádka, dětem Zlatá princezna w ČT1
  Zwiastun do programu Zlatá princezna   Oglądać Zlatá princezna online
Gatunek:
pohádka, dětem
Reżyseria:
Moris Issa
Aktorzy i postacie:
Linda Rybová (Princezna), David Matásek (Vládce), Simona Stašová (Chůva Dóra), Tomáš Měcháček (Radovid), Ondřej Vetchý (Rybář), Magdalena Sidonová (Rybářova žena)
Państwo:
Česká republika
Data produkcji:
2001
Opis:
Baladická pohádka o podobách lásky a štěstí.

Romantický pohádkový příběh, který při zachování všech atributů žánru nepostrádá ani poselství aktuální pro dnešní svět - být jiný, to automaticky neznamená být horší. Princezna, která se vysměje citu jezerního Vládce pro jeho nelidskou podobu, se sama změní do živé zlaté sochy. Kletbu zlomí teprve láska člověka, který si ji zamiluje takovou, jaká je.
Oglądaj na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English