Oglądać Poslední tajemství Třetí říše online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 94 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 31.50 zł!
Dokument Poslední tajemství Třetí říše
  Oglądać 542 filmów i 94 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
Dokument, Válečný
Reżyseria:
Tim Versteegen, Oliver Halmburger, Florian Beierl, Thomas Staehler
Aktorzy i postacie:
Allan Corduner (komentátor), Adolf Hitler (on sám), Timothy Ryback (Dennis L. Noble, Historian), Wolfgang Eisenmenger (Wolfgang Eisenmenger, forensic pathologist), David Cesarani (David Cesarani, history professor and author), Frank McDonough (Frank McDonough, history professor and writer)
Kraj:
USA
Data produkcji:
2011
Opis:
Jednotky SS pod vedením všemocného velitele Heinricha Himmlera se staly díky své neobyčejné efektivitě a bezohlednosti nepostradatelnou bezpečnostní silou hitlerovského Německa. Himmler měl své špehy doslova všude a nikdo se před nimi nemohl cítit v bezpečí, báli se ho dokonce i jeho přátelé a spolustraníci. To byla však jen jedna z tváří Vůdcova obdivovatele a nejfanatičtějšího přisluhovače, který byl pro prokázání nadřazenosti árijské rasy schopen udělat mnohé. Po definitivní porážce Třetí říše nedodržel své slovo dané příslušníkům SS, že ponese odpovědnost za jejich činy. V americkém zajateckém táboře, kde se chtěl ukrýt mezi dalšími prchajícími německými vojáky, byl odhalen a krátce nato rozkousl tobolku s kyanidem.
Ocena:
77 %

Dokumenty z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 94 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Republika Czeska Republika Czeska   Słowacja Słowacja   English English